ערב חברה

"OUTMIND" מתמחה בהפקת ערבי חברה ייחודיים, מקוריים עם הרבה לב וערכים

ערב חברה - תפריט ראשי

הפקת אירוע חברה אינו דבר של מה בכך ודורש הקפדה על כל הפרטים, עמידה בלוחות זמנים, חשיבה יצירתית, גמישות מחשבתית, התאמת האירוע לצרכי הלקוח, דיוק ושאיפה לשלמות.

בחברה מקפידים הקפדה יתרה על איכות בכל פרט ופרט הכל במטרה לייצר- אווירה מהנה, מגבשת ומעצימה, כזאת שהולכת עם החוגגים ימים ארוכים לאחר תום האירוע.

ראו למטה מספר קונספטים מובחרים לערבי חברה.

 

ערבי חברה - אמן חושים ומוסיקה

ערב חברה מקצה לקצההערב מתחיל בקבלת פנים של Live Band, הרכבי ג'אז מוסיקאלים / שירים ישראלים, צריך לשמוע אותם בשביל להבין … הופכים כל אירוע לדבר אחר לגמרי ! בכניסה מחכים לכם עם קבלת פנים, מגשי אירוח ראשוניים וקוקטילים, 

הערב נפתח עם הופעה של אמן החושים שהולך להפתיע ולהדהים את כולם – קחו בחשבון ששרון אוהב במיוחד להזמין לבמה את אלא שהתיישבו רחוק, בשורות האחרונות … לא אצל שרון. לאחר המופע, זמן לארוחת ערב מפנקת ועשירה ואז …. רוקדים אל תוך הלילה עם DJ הבית שלנו שמחכה לכולם ברחבה עם הקצב הכי נכון שיש !

ערבי חברה - הצגה

ערב אחרערב שמתחיל בקבלת פנים של מגשי אירוח ונשנושים … מוסיקת רקע … עד כאן הכול ברור וידוע ….ואז כולם מתיישבים אל המופע, רק שהפעם אתם המופע !!!

אתם התסריטאים, אתם הבמאים ואתם השחקנים של ההצגה הכי טובה בעיר – ההצגה שלכם ! החיים במסדרונות החברה שלכם – במהלך הישיבות שלכם – הכול עליכם !

מכאן הכל כבר אפשרי .לאחר הפעילות, זמן לארוחת ערב מפנקת ועשירה ואז …. רוקדים אל תוך הלילה עם DJ הבית שלנו שמחכה לכולם ברחבה עם הקצב הכי נכון שיש !

לערבי גיבוש נוספים לחצו כאן