יום גיבוש לעובדים

OUTMIND – הפקת ימי גיבוש חווייתיים מקצה לקצה  

גיבוש - המירוץ למיליון

"יום גיבוש בסגנון המירוץ למיליון" – יום גיבוש צוותי הכולל פעילות OUTDOOR  , אקטיבית וייחודית, ברכבים ו/או רגלית ברחבי הארץ, בסגנון המירוץ למיליון שמתאים לכל גיל ולכל כושר גופני. שילוב מנצח של נופים מרהיבים, תחרות יצירתית, משימות מפתיעו בכל יעד, FUN ואוכל מצוין. 

לפירוט המלא לחצו כאן 

ימי גיבוש - סיור יקבים

סיור ביקבים – סיור חוויתי ביקבים לצד נופים מדהימים. נכיר את האנשים מאחורי סודות הכנת היין המושלם. 

יום כיף חוויתי שבו נלמד על תעשיית יין הבוטיק ונהנה מהניחוחות המשכרים. חוויה מושלמת לימי גיבוש לעובדים.

ימי גיבוש לחברה - ג'יפים, סדנת ציור ודרוזי

"אקשן, יצירה ותרבות" – נפתח את היום עם ארוחת בוקר מפנקת אל מול הים והגלים. לאחר מכן, הגיע זמן אקשן, נעלה על הג'יפים ונצא לטעום את מה שהכרמל מציע לנו. ועכשיו, הגיע זמן לשנות אוירה ולגלות את החלק האומנתי שבכם בסדנת ציור. לסיום, נהנה מחוויה נהדרת ונכיר תרבות קצת אחרת, נתארח בבית משפחה דרוזית ונחגוג עם אוכל אותנטי ממטבח הדרוזי (כשר). בסיום הארוחה נזכה להרצאה מרתקת אודות העדה הדרוזית ונסייר בסמטאות היפהפיות של הכפר. יום גיבוש לעובדים שמשלב אקשן, יצירה ותרבות.

יום גיבוש לעובדים - סיור בשווקים

"ביקור בבאסטות השוות ביותר" לפעילות גיבוש הזו אתם תרצו לבוא רעבים.. אתם בוחרים את השוק ויוצאים למסע מרתק בין הבאסטות השוות במיוחד. סביר להניח שכבר הייתם בשוק הזה בעבר.. ואולי אפילו יותר מפעם אחת..אבל הפעם זה יהיה אחר.. הפעם יובילו אתכם לנקודות הכי חמות שלא ידעתם שפספסתם עד היום… תגלו פנינים של מאכלים אניני טעם ותבלינים מיוחדים, אנקדוטות מעניינות על המאכל ו/או האדם שעומד לפניכם ו/או האזור המסוים בשוק. זהו סיור טעים במיוחד בו תוכלו ליהנות מחוויה קולינרית של ממש מלאה בצבעים, טעמים וניחוחות. רעיון מדליק ליום גיבוש לעובדים. 

יום גיבוש לעובדים - גליל - טיול גיפים

     "פסיפס של חוויות בגליל"את הדרך לגליל נתחיל בארוחת בוקר קלילה . נמשיך בתצפית עוצרת נשימה הנקראת "התצפית האלוהית". נשמע את סיפורו של ג'וני שטרן, החלום להקים יקב והדרך הארוכה להגשמת החלום, לאחר מכן נערוך ביקור בחביות היישון של היקב וסבב טעימות בסיומו. נמשיך לשעה של חווית שטח בטיול ג'יפים ונסיים במבצר המונפורט או באחוזת געתון. נעצור לביקור קצר במפעל לעיצוב וייצור פריטים וכלי זכוכית בעבודת יד, ניפגש עם האמן דני קלדרון בסדנתו ונצפה ונלמד על התהליך המרתק של יצירת כלים מזכוכית.  לסיום נבקר בקיבוץ שמרת ונשב במרפסת עץ בחיק הטבע לארוחת צהריים במחלבת אלטו.

גיבוש לעובדים - חטופה

"חטופה"יום גיבוש לעובדים חוויתי ומרתק אשר בדומה ל- escape room מוביל את המשתתפים לפתרון תעלומה כאשר הכל מתנהל בשטח פתוח ובמרחב עם דגש על חשיבה יצירתית עבודת צוות בתנאי חוסר וודאות. 

אתם מתבקשים: לגלות את זהות הנחטפת, לאתר את המיקום בו היא מוחזקת, לברר את המניע לחטיפה.

מספר מילים על "חטופה"

“חטופה" – משך הפעילות – 2.5 שעות

חלוקה לצוותים, הצוותים באמצעות פיצוח רמזים בשטח מנסים להתחקות אחר עקבות החוטפים ולענות על השאלות הבאות:

מי נחטפה ?  

היכן החטופה מוחזקת כרגע ? 

מה דורשים החוטפים ?

הרמזים לתעלומה פרושים בתוואי השטח שיוגדר (ביער בריטניה, פארק הירקון, מושב או כל מקום אחר עם שטח נרחב ומגוון). לפתרון התעלומה נדרשת מחשבה יצירתית וכן ביצוע משימות נוספות על מנת להשיג את הרמזים.

ה"נחטפת" בדר"כ היא אשתו של אחד המשתתפים (ללא ידיעתו), אפשרי גם דמות אחרת

מספר דוגמאות …

מיקום רכב החוטפים אמור בסופו של דבר לזהות את מיקום הנחטפת (פיזית). לשם כך הם מקבלים רמזים שנאספים המהלך המשחק במקומות שונים, בתמונת הפאזל הסופי שיורכב רואים בתקריב דגם של רכב ומספר רכב – כמובן שברגע זה הצוות מחפש את הרכב פיזית בחניון או באזור החנייה ושם מתגלה לו פתק (מודבק על החלון הצידי של הרכב) שכתבה הנחטפת בדקות האחרונות לפני שהוצאה מהרכב.

על מנת להבין מהם דרישות החוטפים צריכים הצוותים ליצור קשר עם החוטפים …. בדומה לסרט 12 blocks עם ברוס ויליס בו החוטפים הניעו את ברוס לעבור כמה וכמה מקומות עד שיצרו איתו את הקשר, גם כאן, הצוות אוסף רמזים עד שמבין שבידו יש מספר טלפון.  מעבר לקו נמצאים החוטפים שיסבירו לצוות מה הם רוצים ? וכמה ?

לוגיסטיקה

איש צוות שלנו יתלווה לכל קבוצה במהלך החקירה (ייתן מענה לכל שאלה/הבהרה במידת הצורך)

האלמנטים במשחק בהם יש שימוש מאוד מגוונים החל מתוואי השטח הפיזי (לוקרים, עצים, מתקני משחק, לוחות מודעות ועוד …) ועד שימוש באתר אינטרנט ייעודי.

שימוש בערכות משחק ייעודיות בחלק מהתחנות כמו הרכבת פאזל שהתמונה שלו היא QR ולאחר סריקה שלו מקבלים הוראות נוספות להמשך ועוד

יום גיבוש עובדים - גליל

"גלילי זה הכי – אחי" –את הדרך לגליל נתחיל בארוחת בוקר קלילה. נתחיל בטיול מרתק ביישוב כליל שם ניחשף לעולם של בנייה אלטרנטיבית ובחירה בדרך חיים אחרת, כל זה יטובל במפגש עם תושבי המקום. נמשיך בסטודיו של ג'רה המתמחה באמנות  זכוכית וחרס, שיח מלב אל לב על אמנות, החיים ובכלל. עכשיו, הגיע הזמן לקצת ארכיאולוגיה לראות כיצד בעבר הפיקו שמן, יין וקמח, ומכליל ניסע לבקר בגן יערני ארכיאולוגי שנמצא בכברי. את ארוחת הצהריים נחווה במסעדת "אדלינה" ,מסעדה איכותית הממוקמת אל בין ים של מטעי בננות וים כחול באופק. לסיום יום הגיבוש נקפוץ לסיור מרתק ב"מרכז גוטמן לתחריט" שבקיבוץ.

ימי גיבוש לעובדים בטבע

"יום גיבוש לעובדים בטבע" הם נמצאים בכל מקום מסביבנו, בהרים ובשווקים, בגינה וגם בכוס התה… צמחי המרפא – עולם מרתק שכבר נמצא בשימוש במשך אלפי שנים דרך מסורות ותרבויות. עצרו לרגע ..בואו נתנסה ונכיר את עולם צמחי המרפא. נתחיל את היום במסע מרתק בחורש להיכרות עם צמחי המרפא, להריח, לגעת לממש, לטעום ולהבריא …הפסקת קפה / תה צמחים ועוגיות. נתחלק לקבוצות ונצא לפעילות, פעילות שטח מאתגרת ומגבשת, כתבי חידה, משימות, עקבות … בסיום הפעילות נצא לארוחת צהריים דרוזית כשרה בדליית אל כרמל

ימי גיבוש - משחק ותאטרון

"המשחק" – לשיפור מיומנויות תקשורת בין עובדים מנהלים ומה שביניהם . בסדנה נתרגל דרך תאטרון משחק ועבודה על הבמה סצנות מחיי היום יום שלנו בעבודה , נתרגל תקשורת בתוספת תבליני הומור , חיוביות ותנועה לפעולה .

נתמודד עם מצבי לחץ על הבמה .כי אפשר לדבר עד מחר על הכול ברמה התאורטית אבל להתנסות דרך חוויה לוקח אותך למקום אחר לגמרי. סדנת גיבוש צוות מלאת צחוק, הומור ויצירתיות. 

יום גיבוש לעובדים - גרפיטי

"אומנות על הקיר"מכירים את יצירות האמנות המדליקות היצירתיות והמסתוריות שאנחנו מדי פעם נתקלים בהן ברחובות? חשבתם פעם מה עומד מאחוריהן? מי האמן שיצר את הציור המרהיב שמולכם? האם היה לו מסר להעביר באמצעות היצירה שלו או אולי סתם צייר לשם הציור וההנאה?  בואו לבלות אתנו יום גיבוש ייחודי לעובדים וללמוד בסיור יוצא דופן את התשובות לכל השאלות המסקרנות האלה ועוד במסע אחר הגרפיטי ברחבי תל אביב. יום כיף חוויתי שהעובדים לא יפסיקו לדבר עליו.

ימי גיבוש - טיול נחלים וטבע

"יום שכולו נחלים וטבע"מסלול נחל הקיבוצים (מסלול רטוב), תל שוכה, תצפית מרשימה על כל העמק ועל בית שאן, עין מודע (פארק המעיינות), "המפלים הלבנים", עין יזרעאל – מעיין ונקבה למרגלות הגלבוע

כל הסיורים מלווים במדריך מוסמך ומקצועי. לאחר הסיור, נעצור לארוחת צהריים במסעדה הכפרית "צל תמר".

יום גיבוש לעובדים - שתולים

"שתולים"–  פעילות גיבוש חווייתית ומאתגרת לימי גיבוש לקבוצות. יום גיבוש חוויתי אשר שם דגש על ממשקים, עבודה משותפת ותקשורת בין אישית, במטרה לחשוף מיהם השתולים בתוך הקבוצה.

סיפור המסגרת "השתולים":

אל הקבוצה שלכם ואל הקבוצות האחרות הצליחו להסתנן "חפרפרות", אחד בכל צוות, אשר 'מרחרחים' סביבם ומנסים לחשוף מידע סודי…

המשימה: לחשוף מי הם החפרפרות…!

לא ברור מי הסתנן לאיזה צוות. וסביר להניח שהם לא יסגירו את עצמם בהתנדבות…  אבל – ?

בשטח פזורים רמזים לפתרון התעלומה

חלק מהרמזים יתקבלו רק לאחר ביצוע משימות צוות מגוונות או משימות מתפרצות בזמן קצוב וישנם עוד הפתעות נוספות.

גם כאן מתמודדים עם האתגר האישי, האתגר הקבוצתי, חשיבה יצירתית, אסטרטגיה, שיתוף פעולה בין קבוצות לגילוי ה"שתולים" ועוד.

יום שכולו חוויה ייחודית, אתגרים קבוצתיים מהנים, שיתוף ועבודה בין צוותית

ימי גיבוש - פעילות כספת

"הכספת"–  יום שכולו פעילות וחוויה שמטרתו לפצח קוד לכספת ולזכות בפרס, דגש על גיבוש צוותי, ניהול, מנהיגות ועבודת צוות וקבלת החלטות.

סיפור המסגרת "הכספת":

– חלוקה לקבוצות. על כל צוותים למצוא את הקוד לכספת, שם מחכה הפרס לקבוצה הזוכה

– בשטח פזורים מספר תחנות פעילות (כאשר חלק מהתחנות מערבות חשיבה מחוץ לקופסה וחלקן עבודה בצוות ותקשורת צוותית), כתבי חידה, משימות מתפרצות ועוד. כל קבוצה נדרשת לבצע את כל המשימות על מנת לאסוף את הרמזים הנדרשים לפיצוח הכספת

– בכל תחנה שיסיימו בהצלחה, יקבל הצוות רמז שייעזר בו להבנת התמונה הכוללת ולפיצוח הכספת במשימת הסיום

– כאשר סיימו את כל המשימות, כתבי החידה והתחנות (פירוט בהמשך), על הקבוצה להבין מהם פשר הרמזים ורק לאחר שפיצחו את התעלומה הם יצליחו להשיג את הקוד לכספת.

משימות ופעילויות (לדוגמה)

– הרכבת פאזל QR, לאחר הרכבת הפאזל, הקבוצות יסרקו את ה QR שעל גבי הפאזל שיוביל אותם אל אתר אינטרנט ייעודי שייתן להם רמז ויקדם אותם אל המטרה

– "אתגר הקובייה" – קובייה תלת ממדית, ניתן לעבור בתוכה  בשלוש דרגות קושי (המדריך ידגים) לכל דרגת קושי יש ניקוד משלה

– "אתגר חידת הזברה"

– "מוביל בטוח" – עד כמה אנו סומכים על החברים שלנו שינחו אותנו בביצוע המשימה במדויק ובאופן ברור.

– "חילוץ האוצר" – משימה מרכזית אחת כאשר על הקבוצה חלים מגבלות שונות נוספות (כיסוי עיניים / מגבלת תנועה – ידיים קשורות עם אזיקונים מאחורי הגב / מגבלת דיבור)

– "הליכת לוליין" – הליכה על חבל, שמירה על שיווי משקל, איזון וסנכרון בין חברי הקבוצה התומכים

– אתגר חשיבה לוגי – פיצוח קוד של שיבוץ מספרים, מחייב חשיבה אנליטית או באמצעות ניסוי וטעייה

– פיצוח כתבי חידה

– שימוש בברקוד באמצעות הסמרטפון לקבלת משימת בונוס

– שימוש באמצעות הסמרטפון לשליפת מידע מגוגל ואתרים נוספים לטובת פתרון כתבי חידה

– ועוד

** לאורך הפעילות יקבלו הצוותים משימות מתפרצות, עמידה במשימה תקנה רמזים לקוד הסופי.

ימי גיבוש - סדנת צחוק

"סדנת צחוק והומור" הומור פותח דלתות , הוא פותח את הלב ומקרב בין בני האדם. הוא מאפשר תחושה של נינוחות וקשר בין האנשים. סדנת גיבוש הצוות שלנו מלאת צחוק, הומור, אהבה המנחים אותה שחקנים מנוסים מן השורה הראשונה. חוויה בלתי נשכחת לכל המשתתפים בה.  

פעילות גיבוש - רייזרים ועוספיה

"חוויות משובצות" – מתי בפעם האחרונה יצא לכם להתחרות כקבוצה בירי על צלחות חרס? נצא לכיוון קיסריה שם נעצור לחימום של הבוקר … הפסקת בוקר קצרה עם מגשי אירוח איכותיים ולאחר מכן ניגש להדרכה ולפעילות ייחודית/ ירי בצלחות חרס – חוויה ייחודית ! נמשיך לכיוון בכפר הדרוזי עוספייה, שם נפגוש בכניסה את עמיר, המדריך הדרוזי שייקח אותנו לסיור מרתק בסמטאות תוך כדי הסבר על חיי היום יום של הדרוזים, מנהגים, לבוש, הקשר המובהק של הדרוזים לישראל ועוד המון נושאים מרתקים שיעלו בסיור. בתום הסיור נעצור לארוחת צהריים מאוחרת, מלאה בכל טוב כמו שהדרוזים יודעים להכין …. ולאחר ששבענו זה הזמן ליהנות מנהיגת שטח בריינג'רים במרחבים הקסומים של בית לחם הגלילית.

צרו קשר:                                                                                               

המלצות מהלב:

OutMind יקרים שלום ! אני רוצה להודות על יום גיבוש נפלא שעברנו איתכם. כבר משלב הפניה חשתי שמדובר בחברה מסוג שונה. השאלות הרבות והרצון להתאמה מושלמת לצרכים ניכרה כבר בהתחלה. ההקפדה על הפרטים הקטנים ניכרה בכל התחומים, אוכל משובח, פעילות מאתגרת, וליווי צמוד של אנשים שהפכו לחברים. תודה על יום גיבוש מלא בטוב ! קיבלתי מיילים של תודה מהעובדים-ועל כך תודה לכם !! ממליצה בחום !
ענת פורת
חברת amdocs
יום הגיבוש שעשיתם להנהלת החברה היה מעל ומעבר לציפיות. נתחיל בזה שאתגרתי אתכם בזמן הכנה לא הגיוני בעליל, נתתם רעיון יצירתי ושונה מכל מה שקיבלתי מחברות אחרות עד אותו רגע, ארגנתם לנו ספקים איכותיים ביותר, שעמדו בלו"ז ופינקו אותנו לאורך היום. אין ספק שאפנה אליכם גם באירועי החברה הבאים. המון המון תודה,
קרן קלייר
חברת Endor
אחרי יומיים של גיבוש בירושלים, עם אתגרי תקציב לא פשוטים, יכולה לכתוב בפה מלא - אין כמוכם !! שירות מעל ומעבר, ליווי מחוייך, רעיונות נפלאים , דאגה לפרטים הכי קטנים. והכי הכי - יפית שרוצה אותה צמודה אלי בכל פעילות מעכשיו ולתמיד.
לילך ברנדה
חברת קירוסקאי-פלבם
צרו קשר:                                                                                               
10 טיפים חשובים להפקה מוצלחת של יום גיבוש לעובדים  

אז מעבר לתכנית קפדנית עם תכנים איכותיים ולוחות זמנים שהם הבסיס לכל יום כיף מוצלח יש עוד כמה דברים קטנים וחלקם מאוד משמעותיים שצריך לדאוג להם שיהפכו את היום הזה למשהו אחר לגמרי ! לחוויה שנוגעת בכולם !

טיפ 1

הכי הכי חשוב ועוד לפני שמתחילים לדבר על יום גיבוש לעובדים זה המלצות ! עם הגעתם דרך המלצה אז אין מה להוסיף … יחד עם זאת עם הגעתם דרך גוגל, קראו המלצות ובקשו לדבר עם ממליצים, כדאי עם חברה בכמות עובדים זהה או מתחום זהה

טיפ 2

השאלה הראשונה היא האם אנחנו בגישה של "יהיה טוב" ו"סמוך עלי" או שאנחנו רוצים לצאת לאירוע עם לב שקט ? וודאו עם חברת ההפקה שיש ביטוח מלא ותקף לכל ספק צד ג' שנותן שירות במהלך האירוע. הדגש כאן הוא על ספקים צד ג' (מסעדות, אירוח, ספקים ועוד …). כמובן שיש גם צורך לוודא שלחברת ההפקה יש גם ביטוח משלה.

טיפ 3

אין כמו להגיע לארוחת הבוקר או לארוחת הצהריים ולגלות שהפעם כן חשבו עליך ! כולנו חושבים על הצמחונים ולאחרונה גם הטבעונים נכנסו לתודעה … אבל מה עם נטולי הגלוטן ?

טיפ 4

בהמשך לסעיף הקודם, בואו נדבר על כשרויות. כשרות רבנות בדרך כלל מספיקה לאנשי הכיפות הסרוגות. כשמדברים על כשרות גבוהה יותר, יש מספר כשרויות ורבנים שונים (להגיד מהדרין זה לא תמיד מספיק) ולכן תמיד כדאי שאחד מהחברים שצריכים כשרות גבוהה יותר ידבר ישירות עם ההפקה – הוא כבר יידע להסביר

טיפ 5

מזג האויר, בארץ כמו שלנו הכל יכול להיות אבל … כדאי להיות עם היד על הדופק ואפילו לבדוק עם חברת ההפקה מה קורה אם וכאשר ? האם יש אפשרות לדחייה ? האם יש תכנית מגירה ליום גיבוש למקרה שיורד גשם וצריך לשנות תכניות ? לא בטוח שהכל אפשרי, יחד עם זאת כדאי לדבר על זה.

טיפ 6

פעילות גיבוש לעובדים בריכה וים … באירועים מהסוג הזה מומלץ שיהיה מציל וחובש, וודאו שהם אתכם באירוע. בדקו עם בעלי הוילה שהושכרה עבורכם שיש ביטוח צד ג' לוילה, שהבריכה מספיק גדולה ויכולה להכיל לפחות 60% מהאנשים באירוע (בדרך כלל נכנסים אפילו פחות)

טיפ 7

כשמדברים על אלכוהול, מעבר לעובדה שמי שנוהג לא שותה אז כדאי לבדוק עם חברת ההפקה את יחס הבקבוקים לעובד, ז"א כמה בקבוקי בירה לכל עובד ? האם יש גם משקאות נוספים כלולים מעבר לבירה ? מה קורה בין ארוחת הבוקר לבין ארוחת הצהריים ? האם יש "פינוקים" באמצע הדרך ? ואם כן, מה ? והכי הכי חשוב מים, הרבה מים לאורך היום ובמיוחד בקיץ

טיפ 8

כמו כל אירוע, חלק מהעניין זה שלב ה buildup בימים שלפני האירוע בקרב המשתתפים. וודאו עם חברת ההפקה שהיא אכן מספקת לכם מיילים מקדימים עם תיאור האירוע, טיזרים מותאמים, Save The Date ועוד ליום הגיבוש.

טיפ 9

בניית המסלול …. במידה והאירוע מתגלגל ברחבי הארץ החל מארוחת בוקר בשרון, רייזרים בגלבוע ועד ארוחת צהריים מאוחרת בגליל … וודאו שהמסלול הגיוני, סה"כ הזמן על הכביש שפוי והאטרקציות נמצאות על הדרך כך שאין מצב שנוסעים שעה הלוך חזור לאטרקציה

טיפ 10

לאחר כל השינויים שעשיתם והחלטתם עם ההפקה במהלך הזמן עד האירוע כדאי שתבקשו שישלחו לכם הזמנה / הצעה מעודכנת, גם שתדעו וגם שלא יהיה מקום לספק.

מקווים שתרמנו..יום גיבוש מוצלח !  OUTMINDהפקת ימי גיבוש וכיף

צרו קשר:                                                                                               

OUTMIND  – בית של קונספטים / רעיונות ליום גיבוש / רעיונות לימי גיבוש לעובדים / רעיונות לגיבוש צוות עובדים 

חייגו 072-395-0743 או השאירו לנו פרטים: