סדנת צחוק

"יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז" ~ צ'ארלי צ'פלין

סדנת צחוק

"יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז" ~ צ'ארלי צ'פלין - סדנת הצחוק שלנו היא בדיוק הדרך הנכונה לשמור שלא יתבזבזו לכם ימים. פעילות סדנאית מגבשת ומעצימה אשר שמה את הצחוק במרכז ואת המשתתפים על הבמה. סדנה מלאת חיות, משחררת ומעוררת השראה, בה נופלות המסכות, נפתחים הגבולות ואנשים מגלים את עצמם בצחוק וברצינות.

הסדנה מתאימה לכל גיל וסטטוס, מאחר וצחוק מגשר על פערים ותרבויות ובפניו כולם שווים, ניתן לקים מעגלי צחוק עם מגוון גלאים ובוודאות כל אחד ימצא את עצמו וישתף פעולה באופן מוחלט.

 ניתן להזמין את הפעילות כאטרקציה למגוון רחב של אירועים וקהלים. ניתן להזמין כאירוע חברה, ערבי גיבוש וצחוק, מסיבת רווקות מצחיקה, מסיבת פרישה, מסיבת גירושין, ימי הולדת, אירועים משפחתיים וכד' אני מגיעים לכל אזור בארץ וערוכים להפעיל קבוצות בגדלים משתנים.

לפי המחקרים "הצחוק הוא התרופה הטובה ביותר" לגוף ונפש של אדם. סדנת צחוק היא חגיגה של שמחה ופאן גדול, במהלכה המשתתפים לומדים טכניקות שחרור והנאה, הם מבינים שצחוק באמת יפה לבריאות ונהנים לגלות את הערך האמיתי של הצחוק, דרך נפלאה להתמודד עם החיים האמיתיים שבחוץ. 

ההפעלה כוללת תרגולים של צחוק, משחקי חברה מצחיקים, תיפוף גוף וריקוד, משחקי תפקידים ומעגל צחוק משותף, כולם נדבקים בצחוק המתגלגל ולוקחים חלק אקטיבי בלי חסמים או עכבות.

הסדנה הזו, כמו כל סדנאות הבית, מותאמות אישית לצרכי הלקוח, נבנות לפי הדגשים, קהלי היעד, הגילאים ותמהיל הנוכחים. 

מחיר הסדנה נקבע לפי כמות המשתתפים, מיקום ואורך הפעילות. צוות המארגנים והמפעילים שלנו דואג לכל צרכי הלקוחות משלב תיאום הציפות ועד לסיום המוצלח של הפעילות.

ומה היעד שלנו ?להפיק לכם סדנת צחוק שתשאיר לכם חוויה של WOW !  

לפרטים לחצו על סדנאות הצחוק שלנו:

צור קשר
סדנת הצחוק שלנו יכולה להגיע אליכם בכל מקום בארץ צפון / מרכז / דרום