סדנת צחוק

סדנת צחוק לארגונים, חברות ואירועים פרטיים

סדנת צחוק

"יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז" ~ צ'ארלי צ'פלין – פעילות מגבשת ומעצימה אשר שמה את הצחוק במרכז ואת המשתתפים על הבמה. סדנה מלאת חיות, משחררת ומעוררת השראה, בה נופלות המסכות, נפתחים הגבולות ואנשים מגלים את עצמם בצחוק וברצינות.

הסדנה מתאימה לארגונים, חברות ואירועים פרטיים. ניתן לקיים מעגלי צחוק לכל גיל וסטטוס, מאחר וצחוק מגשר על פערים ותרבויות ובפניו כולם שווים.

 ניתן להזמין את הפעילות כאטרקציה למגוון רחב של אירועים וקהלים. ניתן להזמין כאירוע חברה, ימי גיבוש, ערבי גיבוש וצחוק, מסיבת רווקות מצחיקה, מסיבת פרישה, מסיבת גירושין, מסיבת יום הולדת, בר מצווה, בת מצווה, ילדים, מבוגרים, ימי גיבוש למורים ומורות, אירועים משפחתיים וכד'. אנו מגיעים לכל אזור בארץ וערוכים להפעיל קבוצות בגדלים משתנים.

סדנאות הצחוק שלנו:

לפי המחקרים "הצחוק הוא התרופה הטובה ביותר" לגוף ונפש של אדם. סדנת צחוק היא חגיגה של שמחה ופאן גדול, במהלכה המשתתפים לומדים טכניקות שחרור והנאה, הם מבינים שצחוק באמת יפה לבריאות ונהנים לגלות את הערך האמיתי של הצחוק, דרך נפלאה להתמודד עם החיים האמיתיים שבחוץ. 

ההפעלה כוללת תרגולים של צחוק, משחקי חברה מצחיקים, תיפוף גוף וריקוד, משחקי תפקידים ומעגל צחוק משותף, כולם נדבקים בצחוק המתגלגל ולוקחים חלק אקטיבי בלי חסמים או עכבות.

הסדנה הזו, כמו כל סדנאות הבית, מותאמות אישית לצרכי הלקוח, נבנות לפי הדגשים, קהלי היעד, הגילאים, מיקום (חברה/מסעדה/אולם/טבע/אחר) ותמהיל הנוכחים. 

מחיר הסדנה נקבע לפי כמות המשתתפים, מיקום ואורך הפעילות. צוות המארגנים והמפעילים שלנו דואג לכל צרכי הלקוחות משלב תיאום הציפות ועד לסיום המוצלח של הפעילות.

נפיק לכם סדנת צחוק שתשאיר לכם חוויה של WOW !  

ביו לקוחותינו:

לקוחות OUTMIND
חייגו 072-395-0747 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: