ערב גיבוש לצוות קטן או גדול

ערב גיבוש לעובדים / ערב צוות מקורי / ערב צוות לעובדים /  ערב גיבוש צוות 

מעוניינים לארגן ערב גיבוש עובדים שירגש אתכם ? מחפשים רעיוניות לערב גיבוש חברה לא שגרתיים ? 

אז בואו לחוות אתנו ערב גיבוש שלא יפסיקו לדבר עליו

ערב גיבוש - הצגה

נדמה לכם - ערב גיבוש לחברות - הערב בו אתם יוצרים לעצמכם מציאות משלכם באמצעות הדמיון... חוויה שלא תשכח לעוד הרבה זמן!! בואו לשנות את הסביבה, הדמויות, העלילה, לשחק, להתפרק ולהשתולל במלוא העוצמה 

זה אנרגטי, כיף בטירוף ובלתי נתפס כמה שזה מרגיש אמיתי!

ערב גיבוש - סדנת בישול

 השף המנצח- ערב צוות שמאתגרים את כל החושים בחוויה אחת ייחודית וטעימה במיוחד. אתם הולכים להריח, למשש, לראות, לשמוע ובעיקר לטעוםםםם! תפתחו ותעמיקו את כישורי הבישול שלכם ותגלו מיהו השף המנצח בפעילות בישול כיפית ויצירתית שמועברת על ידי שף מקצועי. סוג האוכל נבחר על ידכם ומה שבטוח המטעמים שיצאו יהיו ערבים לחיקכם!  בואו על קיבה ריקה..

ערב גיבוש - סלסה קובני.

ערב גיבוש בסגנון סלסה קובני לימוד קצב וריקוד סלסה בסגנון הקובני הקרוי רואדה.  בחלקה הראשון של הפעילות המשתתפים רוקדים בנפרד בשורות ולומדים מגוון צעדים ומתרגלים את הקצב הקובני הבסיסי, ואיך להפוך כמעט כל צעד אפשרי לקצב קובני נכון. בחלק השני של הפעילות ילמד ריקוד זוגי בסיסי, ושילוב צעדי הבסיס שנלמדו בריקוד זוגי. בחלק האחרון ילמדו המשתתפים לרקוד במעגל, לבצע חילופי זוגות לפי הקצב ועוד מגוון תרגילים זוגיים וקבוצתיים ששייכים לריקוד הרואדה. סדנה אנרגטית וכיפית.

ערבי גיבוש

רציני? לא! ערב גיבוש לעובדים בו משאירים את הרצינות של יום העבודה מחוץ לתחום! בואו לצחוק בלי הפסקה וללמוד איך להכניס עוד שמחת חיים, תקשורת חיובית ומלא מורל למשרד ולחיינו הפרטיים! אתם הולכים להיקרע מצחוק עד שתכאב לכם הבטן! להפוך את החיים לחוויה אחת גדולה ומשעשעת! להיסחף עם יצירתיות, מוסיקה, רוח שטות, היתוליות, קומדיה.. לשים את המסכות בצד ובאופן טבעי פשוט להיות אנחנו, לתרגל הנאה ובידור ויצירת קסם של שמחה גדולה ביחד.   

ערבי גיבוש - סדנת בירה

בירה - זה לא מה שחשבת ! ערב שמח עם הרבה מצב רוח שלומדים איך מכינים בירה בבית ועל הדרך גם ליהנות משלל טעימות של בירות מיוחדות? 

בואו לצפות ולהשתתף בתהליך יצירת הבירה הביתית על כל שלביו, כולל הסברים על המתכונים והטעמים השונים וסוגי הבירה למיניהם. מי בכלל המציא את הבירה אתם יודעים? מה פשר הקצף?  מה לגבי הצבע? ומהן ההמלצות לשתיית בירה? אחרי הסדנה הזו כבר תדעו למקסם את הפוטנציאל של אחד התחביבים שהכי כיף לעשות עם החבר'ה.

ערב גיבוש - סדנת סטיילינג

מראה משודרג - לפעמים השינוי הכי קטן יכול להיות הכי משמעותי! כל שנותר הוא רק לגלות מהו ! ערב בו תקבלו המון טיפים לשיפור ההופעה ושדרוגה. לא עוד בחירת בגדים ואביזרים שגרתית ואקראית. תתחילו להתאים את לבושכם לרושם שברצונכם ליצור. למקום, לזמן, לסגנון, לתרבות, למצב הרוח. תרכשו ידע שיאפשר לכם מגוון רחב של הופעות וסגנונות, בהתאם למבני הגוף השונים והגזרות השונות. אזהרה: לא תוכלו יותר להיבלע בתוך החדר... תאלצו להתמודד עם שלל מחמאות מכל עבר

ערב גיבוש - גיטרה מסביב למדורה

גיטרה ופויקה - הכי מיוחד לערבי גיבוש חברה ! שילוב מנצח! לפעמים הפשטות לוקחת הכל... ליצור ביחד מעגל קסום ולשיר ביחד את השירים האהובים על כולנו בליווי נגן על גיטרה שיעשה לכם שמח... להוסיף תחרות כישרונות בין העובדים או תחרות זיהוי שירים כיפית במיוחד. בזמן הזה הפויקה שלכם מתבשל לו לצדכם ומתחיל לפזר ריח מדהים של תבשיל חם שבושל באהבה עבורכם.

ערב גיבוש - סדנת שוקולד וקינוחים

מתוקה שלי - אזהרה: לאחר ערב צוות  זו אחד מהדברים הבאים יקרה:

אתם תעלו במשקל, אתם לא תפסיקו לארח, אתם תמצאו תחליף מספק ל.. (?!) קינוחים מהסופר (;  ועכשיו ברצינות, אתם הולכים ללמוד איך להכין קינוחים שאתם וכל מי שיזכה לטעום מהם, לא יפסיקו ללקק את האצבעות.  תענוג מושלם בכל ביס. בערב זה תלמדו על מקורות השוקולד ורכיביו, תקבלו  את כל הסודות ליצירת המרקמים המושלמים ותיהנו מאכילת התוצרים המתוקים והטעימים. תוכלו גם לארוז אותם ולהתגאות בהם בבית ולפנק את מי כל מי שבא 

למספר רעיונות לערב גיבוש לנשים לחצו כאן 
צור קשר