יוגה צחוק

יוגה צחוק לארגונים, חברות ואירועים פרטיים

יוגה צחוק

"יום ללא צחוק הוא יום מבוזבז" ~ צ'ארלי צ'פלין

מה קורה כאשר משלבים פילוסופיה רוחנית שמקדמת בריאות והנאה יחד עם צחוק ? יוגה צחוק, שילוב של גוף ונפש רק מצחיק יותר.

יוגה צחוק היא סדנה המתרגלת תרגילי צחוק בקבוצה ושיטות צחוק משחררות, המטרה היא לעבוד על תרגילים גופניים המשחררים פרצי צחוק וגורמים אושר רב למשתתפים. סדנת הצחוק הזו מתאימה לכולם במיוחד לימי גיבוש, בלי הבדל גיל, מין, תרבות או רמת הומור. כולם מתחברים לתרגילי הנשימה והריקוד ולאט לאט משתחררים מהעכבות והכבלים הרגשיים ומוצאים עצמם צוחקים וצוחקים.

הסדנה היא חוויה ייחודית בה נלמדים תרגילי נשימה מעולם היוגה יחד עם תרגילי תנועה, אלתור ותיאטרון, זה יותר סיטואציות מצחיקות שהולכות ומתגברות ככל שהקבוצה מתגבשת ונוצרת קרבה, אמון והומור פרטי רק שלה.

כולם אוהבים לצחוק מבדיחה טובה, אבל האם אנשים יודעים לצחוק גם ללא סיבה? הרי צחוק היא פעולה שכולם יודעים לעשות, תינוקות, ילדים, מבוגרים ועד 120, אך לא כולם יודעים פשוט לצחוק, ככה סתם. משתתפי הסדנה מקבלים טכניקות ושיטות איך פשוט לצחוק. כזה צחוק מתגלגל, אמיתי מהלב, צחוק מהומור, צחוק ללא סיבה, צחוק משחרר ומטהר.

גם היוגה וגם הצחוק מעודדות בריאות נפשית, חופש מכבלים ועכבות, שניהם משלבים טכניקה ותרגילים המחברים בין הגוף והנפש, הכי טבעי זה לשלב את שתי התורות, תורת היוגים ותורת ההומור ולהעניק לאנשים את הזכות לחיות חיים בריאים ובעיקר מצחיקים, גם ככה בלי סיבה.

עבודת יוגה צחוק באירועים, ימי גיבוש או ימי כיף מעניקה למשתתפים אפשרות לעבד ולחוות יחד סיטואציות שונות, מהווי העבודה, חיי צוות, הארגון או המשפחה. אפשר להתחיל את תרגול יוגה צחוק בקבוצה ולהמשיך את זה לבד, מי שמתרגל לאורך זמן, יוגה ובעיקר יוגה צחוק מצליח להתחבר ל"אני הפנימי" טוב יותר, לעדן סיטואציות קשות, להפוך לאדם רגוע יותר, שמקליל את חייו ואת חיי הסובבים אותו.  

לפרטים לחצו על סדנאות יוגה צחוק שלנו:

ביו לקוחותינו:

לקוחות OUTMIND
חייגו 072-395-0747 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: