יוגה צחוק לנשים

יוגה צחוק חווייתית ואינטימית לנשים

יוגה צחוק לנשים

יוגה צחוק לנשים

את הכי יפה כשנוח לך, אבל את יפה יותר כאשר את מחייכת ואפילו יפה עוד יותר כאשר את צוחקת. סדנת יוגה צחוק לנשים, הדרך המושלמת להרגיש יפה מבחוץ ומבפנים. יוגה צחוק לנשים היא סדנה המשלבת תרגילים מהעולם היוגה, גמישות הגוף, נשימה מודעת וטכניקות לצחוק מתגלגל, מטהר ומשחרר, ביחד זאת השיטה המושלמת לאיזון הגוף והנפש לתחושת רוגע.

נשים רבות מעוניינות למצוא פעילות שתעניק להן כלים להשגת אושר ושלווה פנימית, השילוב של יוגה וצחוק מעניק מענה לכמיהה זו. סדנת יוגה צחוק לנשים מתקיימת בקבוצה אינטימית והומוגנית בה ניתן לשתף חוויות, לייצר גיבוש, אחווה ולהוציא רגש תוך כדי תרגול. כולן מרגישות נוח להשתחרר, לצחוק על הכל בלי מחסומים או מגבלות. 

סדנת יוגה צחוק מעניקה למשתתפות כלים לשחרור הנפש מעכבות ומה"מה יגידו", כולן פורקות מעל נפשן את מצוקות היום, הבעיות והקשיים ומתגלגלות מצחוק, לעתים עד דמעות. הצחוק המשתחרר מוציא מהן את מה שנאגר ומשאיר אותן בתחושת HIGH ואושר מושלם.

את סדנת יוגה לנשים ניתן לקיים כחלק מפעילות ייעודית לנשים, כערב חברות, ערב גיבוש נשי, מסיבת רווקות, מסיבת גירושין או יום גיבוש לעובדים. ההפעלה מתמקדת בהענקת זמן איכות של הנוכחות תוך שימוש בהומור נשי והזדמנות לצאת מהמסגרת, להשתולל, לרקוד ולחזור להיות ילדות.

רוצה להרגיש בהרמוניה עם היקום ועם עצמך? את לא צריכה ללכת רחוק לא לטיפול ארוך, לא לקפוץ לאשראם בהודו ולא לצאת מגדרך, כל מה שצריך זה לאסוף כמה חברות ולהזמין סדנת יוגה צחוק לנשים ואת כבר בדרך לצחוק כל הדרך עד לשלווה העילאית.

ומה היעד שלנו ? להפיק לכם סדנת יוגה צחוק שתשאיר לכם חוויה של WOW !  

צור קשר

    ביו לקוחותינו:

    לקוחות OUTMIND
    חייגו 072-395-0747 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: