יום כיף לעובדים

קונספטים ייחודיים לימי כיף לעובדים

ימי כיף לעובדים - תמונה ראשית

המושג extra mile ב-OUTMIND מקבל מקום של כבוד, כך שכל יום כיף לעובדים מעניק חוויה המשלבת אתגר, ריגוש והנאה צרופה

בנוסף לימי כיף לעובדים, אנו מארגנים סוף שבוע במלונות בוטיק וכל זה משובץ בתכנים איכותיים וחווייתיים.

ומה המטרה שלנו ? לארגן ימי כיף/גיבוש שישאיר למשתתפים חוויה של WOW. 

ראו למטה מספר קונספטים לימי כיף לעובדים. 

יום כיף לעובדים בגליל

גליל מכושף – את הדרך לגליל נתחיל בארוחת בוקר קלילה. נגיע לבית המצוייר בשלומי, ביתה של עאפייה זכריה, בית שהפך בשנת לאתר תיירות בתהליכי שימור. נמשיך אל הקשת בפארק אדמית ברכס הצפוני של נחל בצת ומשם נמשיך במסלול הליכה בדרך נוף הר מנור. את ארוחת צהריים באווירה קסומה נאכל בביתה של שולה משתולה, מטבח של מאכלים כורדיים אותנטיים ועל זה שולה אומרת "או שעושים אוכל כורדי באהבה או שלא עושים בכלל". משתולה, נמשיך בביקור במצפה מתת אצל יובל תלם, חרש ברזל ואמן מתכת. יום שכזה חייב להסתיים בקינוח מתוק ומכאן נצא לאכול ב"בוזה" על ראש ההר. בוזה (גלידה בערבית) מעולה פרי יצירתם של עלאא סוויטאת ואדם זיו. סיור במפעל הגלידה שבקיבוץ סאסא וגביע גלידה יחתמו את יום הכיף שלנו היום.

יום כיף בוילה יוקרתית – מתאים לקבוצות גדולות במיוחד, אנו מזמינים אתכם ליום גיבוש וכיף שכולו פינוק וחוויה. הכל מהכל בוילה יוקרתית. קבלת פנים וארוחת בוקר איכותית שתחכה לכם עם הגעתכם לוילה. שולחנות משחק ועוד פעילויות גיבוש בוילה..ארוחת צהריים משובחת ועשירה בסגנון "על האש". שימוש במתחם אירוח של וילה יוקרתית הכולל: בריכת שחייה, מקומות ישיבה, מיטות שיזוף, סנוקר, פינג פונג ועוד. 

אמן חושים במופע  close-up מהפנט שידהים את האורחים בזמן שהותכם במתחם הוילה. מוסיקת רקע בשעת קבלת הפנים וארוחת הצהריים. מנהל אירוע צמוד לאורך כל היום

יום גיבוש לעובדים -יקב בעמק האלה

FUN, יין וגבינות בטוסקנה של ישראל "עמק האלה"  – נתחיל את היום בארוחת בוקר מפנקת במחלבת העיזים המשפחתית של אלון ורות. נגיע למקום, נערוך סיור מודרך עם אלון ולאחר מכן רות תדאג לנו לארוחת הבוקר. מהמחלבה נמשיך ליער בריטניה שם נעלה על הג'יפים לשעתיים של חווית אדרנלין מהולה בנופים מדהימים שתחוו בשטח (כולל עצירה לקפה ועוגה באמצע הדרך). בסיום חווית השטח, ניסע לטעימות יין. נגיע ליקב בדרך יפיפייה של כרמים והרים לאורך כל הנסיעה נוכל לראות אייך חבל ארץ מדהים זה כל כך מלא בפעילות של אדמה כרמים ויין …היקב כשר, נטעם 3 סוגי יינות ובמהלך הסיור ביקב נשמע את הסיפורים מאחורי הבקבוקים …ובסוף בסוף, איך לא ? נעצור בגבעת ישעיהו לאכול ארוחה כורדית אצל זהבה.

יום כיף לעובדים - טבע וטעמים

מפגש אינטימי בין טעם לטבע  – נתחיל את היום בארוחת בוקר מפנקת במחלבת העיזים המשפחתית של אלון ורות. ארוחת בוקר קסומה מבוססת על גבינות העיזים המוכנות במקום, מכאן נמשיך לסיור במחלבה.  המדריך שלנו כבר יחכה לכם במחלבה ומשם נצא לסיור קליל ומרתק בעמק האלה, יער צרעה – שביל הפסלים, תל עזקה, המקום בו דוד סגר חשבון עם גולית ותצפית על כל העמק. לאחר הסיור נמשיך ליקב של אוריאל שם נטעם 3 סוגי יינות ובמהלך הסיור ביקב נשמע את הסיפורים מאחורי הבקבוקים …את היום נסיים בארוחת צהריים מפנקת על הגריל (בחצר של אוריאל)  

לקונספטים נוספים לימי כיף לחצו כאן 
צור קשר