סדנאות גיבוש לעובדים / מנהלים

סדנת גיבוש חוויתי – "מי אני" מפגש אחר אתך

עד כמה אני באמת מכיר את עמיתיי לעבודה? עד כמה הם מכירים אותי? מי אני במקום העבודה שלי? איזה חלקים ממני אני מביא לידי ביטוי ואיזה לא? מה הייתי רוצה לגלות באחר …

יום גיבוש חווייתי שכולל אינטראקציה חברתית, פעילות מחברת ושוברת שיגרה, קצת אחרת, בתנועה בכיף ובבילוי, במשחק ובצחוק.

סדנת מדיטציה עסקית

מחקרים במקומות עבודה הראו שעובדים רבים סובלים מנדודי שינה ומלחץ מתמיד. הדבר פוגע באופן מהותי בתוצאות העסקיות של החברה ובכלל באופן הפעולה של האדם הסובל מלחצים ומתחים שונים. כמו כן מחקרים הראו שעובדים שביצעו מדיטציה באופן קבוע גם בשעות העבודה שיפרו משמעותית את יעילותם, את הספק העבודה שלהם ואף את רמת היצירתיות והסיפוק שלהם מהעבודה. בסדנה ילמדו שיטות וכלים למדיטציה בעולם העסקים שיאפשרו לכם: רעננות ואנרגיה גבוהה יותר, מיקוד, ריכוז ובהירות, הקשבה וסבלנות, שיפור הריכוז, תחושה של רווחה מוגברת, יחסי אנוש טובים יותר, אמפתיה גבוהה יותר, שיפור ביצועי עבודה, שיפור ביצירתיות, אופי רגוע יותר וחיובי יותר, עזרה בהקלת עומסים של תפקידי ניהול גבוהים, מנהיגות בטוחה ופיתוח אסטרטגיות נבונות.

סדנת נחישות ארגונית

סדנה עוצמתית וסוחפת בה נלמד כיצד ניתן להשיג יעדים ארגוניים מאתגרים באמצעות שיטה המאפשרת מקסום פוטנציאל ומשלבת את הטכניקות המנטליות המקדמות ביותר. מתאים במיוחד לצוותים אשר עובדים עם יעדים (כגון מכירות, ניהול וכד') או מול קהלים עימם חשובה יכולת ההעצמה (כגון חינוך, בני נוער וכד'). הסדנה תעורר בעובדים השראה ותקנה להם את הידע והכלים לשינוי תפיסתי, שיניעו בלבם את האמונה שביכולתם להשיג מטרות בלתי רגילות, ויציידו אותם באנרגיה ובאומץ לפעול אל מול האתגרים שבדרך.

סדנת ניהול זמן בעידן החדש

סדנה כיפית, משעשעת ומעניינת שמקנה תובנות וכלים רבים, כיצד לנהל את הזמן בצורה יעילה ואפקטיבית. מה משמעות המושגים זמן וניהול זמן? האם זה קיים בכלל? מה חשיבותם? ומה לגבי ספונטניות? נערוך היכרות עם שודדי הזמן בחיינו ונלמד כיצד להפחית/להסיר את השפעתם. הטיפים והעצות שיתקבלו בסדנה הם משני חיים! סוף סוף ניתן יהיה לקדם את מה שבאמת חשוב, את המטרות המשמעותיות, וכך להגיע להגשמה עצמית בכל תחומי החיים וכפועל יוצא להיות מאושרים יותר! 

לקונספטים נוספים לחצו כאן