סדנאות גיבוש לעובדים | סדנאות לגיבוש מנהלים

סדנאות גיבוש לעובדים / מנהלים

סדנת גיבוש חוויתי – "מי אני" מפגש אחר אתך

עד כמה אני באמת מכיר את עמיתיי לעבודה? עד כמה הם מכירים אותי? מי אני במקום העבודה שלי? איזה חלקים ממני אני מביא לידי ביטוי ואיזה לא? מה הייתי רוצה לגלות באחר …

יום גיבוש חווייתי שכולל אינטראקציה חברתית, פעילות מחברת ושוברת שיגרה, קצת אחרת, בתנועה בכיף ובבילוי, במשחק ובצחוק.

סדנת גיבוש קבוצה יצירה מבד לבד

בסדנה נלמד להכין מוצרי בד רכים ומתוקים מבד לבד.  המוצרים יכולים לנוע החל ממחזיקי מפתחות וכלה במוביילים המורכבים מבובות לבד וניתנים לתלייה כקישוט על הקיר שהופך כל חדר לצבעוני ושמח! בסדנה נתחלק לזוגות. השבלונה ליצירה תיבחר לפי הטעם של כל משתתף ורמת המורכבות המתאימה לו. לאחר עבודת ההכנה הכוללת את בחירת צבעי הלבד נבצע חיתוך וגזירה בהתאם לשבלונה, תפירה בשיטה בסיסית חזקה שתילמד בסדנה – תפירת חלקי הבובה באופן דו-מימדי, מילוי הבובה וסגירתה, ולאחר מכן תוספות ליצירה כגון: אביזרים למחזיק מפתחות, תפירה על גבי קרטון, חוטים לתלייה על הקיר ועוד.

סדנת מדיטציה עסקית

מחקרים במקומות עבודה הראו שעובדים רבים סובלים מנדודי שינה ומלחץ מתמיד. הדבר פוגע באופן מהותי בתוצאות העסקיות של החברה ובכלל באופן הפעולה של האדם הסובל מלחצים ומתחים שונים. כמו כן מחקרים הראו שעובדים שביצעו מדיטציה באופן קבוע גם בשעות העבודה שיפרו משמעותית את יעילותם, את הספק העבודה שלהם ואף את רמת היצירתיות והסיפוק שלהם מהעבודה. בסדנה ילמדו שיטות וכלים למדיטציה בעולם העסקים שיאפשרו לכם: רעננות ואנרגיה גבוהה יותר, מיקוד, ריכוז ובהירות, הקשבה וסבלנות, שיפור הריכוז, תחושה של רווחה מוגברת, יחסי אנוש טובים יותר, אמפתיה גבוהה יותר, שיפור ביצועי עבודה, שיפור ביצירתיות, אופי רגוע יותר וחיובי יותר, עזרה בהקלת עומסים של תפקידי ניהול גבוהים, מנהיגות בטוחה ופיתוח אסטרטגיות נבונות.

סדנת נחישות ארגונית

סדנה עוצמתית וסוחפת בה נלמד כיצד ניתן להשיג יעדים ארגוניים מאתגרים באמצעות שיטה המאפשרת מקסום פוטנציאל ומשלבת את הטכניקות המנטליות המקדמות ביותר. מתאים במיוחד לצוותים אשר עובדים עם יעדים (כגון מכירות, ניהול וכד') או מול קהלים עימם חשובה יכולת ההעצמה (כגון חינוך, בני נוער וכד'). הסדנה תעורר בעובדים השראה ותקנה להם את הידע והכלים לשינוי תפיסתי, שיניעו בלבם את האמונה שביכולתם להשיג מטרות בלתי רגילות, ויציידו אותם באנרגיה ובאומץ לפעול אל מול האתגרים שבדרך.

סדנת ניהול זמן בעידן החדש

סדנה כיפית, משעשעת ומעניינת שמקנה תובנות וכלים רבים, כיצד לנהל את הזמן בצורה יעילה ואפקטיבית. מה משמעות המושגים זמן וניהול זמן? האם זה קיים בכלל? מה חשיבותם? ומה לגבי ספונטניות? נערוך היכרות עם שודדי הזמן בחיינו ונלמד כיצד להפחית/להסיר את השפעתם. הטיפים והעצות שיתקבלו בסדנה הם משני חיים! סוף סוף ניתן יהיה לקדם את מה שבאמת חשוב, את המטרות המשמעותיות, וכך להגיע להגשמה עצמית בכל תחומי החיים וכפועל יוצא להיות מאושרים יותר! 

לקונספטים נוספים לחצו כאן

צור קשר