ערב גיבוש מחלקתי

רעיונות לערב גיבוש מחלקתי שירגשו אתכם

ערב פורים

ערב לצוות בסגנון מערב הפרוע – . ערב גיבוש שהצוות לא ישכח, כל מה שצריך בשביל להרגיש שאתם במערב הפרוע.

ערב שכולו חוויה אחת גדולה. …מוסיקת קאנטרי עם תחרות תחפושות ברוח מערב הפרוע, תחרויות ריקודים , עמדות קליעה  ועוד המון הפתעות !

ערב גיבוש מחלקתי - סדנת צחוק

הרבה מעבר לסדנת צחוק ….  ערב גיבוש מחלקתי/קבוצתי שבו כל אחד לוקח חלק פעיל, מתנסה, חווה ומבין עד כמה הערב הזה הולך להיות שונה 🙂  בערב הזה כל מה שחשבת שהולך להיות – לא יקרה … בערב הזה אסור למצמץ כי הכל קורה כל כך מהר … חוויות תאטרון וסימולציות מצחיקות יביאו אתכם אל הקצה עם הרבה צחוק והומור בערב אחד בלתי נשכח 

ערב גיבוש מחלקתי - סטיילינג

סטיילינגזה כל הסיפור ? אז זהו שלא ….  בערב שכולו כיף למחלקה שלכם תיחשפו לעולם שחוקי המשחק בו לגמרי אחרים … מה הולך עם מה ? מי הולך עם מי ? על הדרך תשמעו  סיפורים מהצד שיהפכו את כל הערב הזה לחוויה ותבינו איך אתם רוצים להיראות מעכשיו והלאה … וזה לא כל העניין כי מעבר לצבעים, סוגים ואביזרים יש גם את מה שאנחנו משדרים. אז הכל מהכל בערב חוויתי אחד !

ערבי גיבוש

לשחק את המשחק ! ככה קוראים לזה היום … אתם התסריטאים, אתם הבמאים ואתם השחקנים של הערב הזה. ערב שכל המחלקה צוחקת, מתגלגלת מכל מה שקורה …סיטואציה אחר סיטואציה אתם על הדרך מגלים את הכישרון החבוי שלכם ולא תאמינו כמה שזה כיף !!!

ערב גיבוש מחלקתי - ריקוד

קצב קצבבערב הזה נלמד לזוז, נלמד את הצעדים, נלמד את הקצב, נלמד להרגיש ובזסוף גם נלמד לרקוד … בקצב הקובני.  ערב חוויתי שמתחיל בלימוד הצעדים ומותאם גם לחסרי הקואורדינציה שבינינו, ערב שבו נתחלק לזוגות ונלמד ביחד איך כל הקסם הזה קןרה ואם זה לא הספיק אז בערב הזה כולם ירקדו עם כולם לצלילי הקצב הכי לוהט שיש – הקצב הקובני.

ערב גיבוש מחלקתי - סדנת בירה

הרבה מעבר לבירה, הרבה מעבר לטעימות, מסע מרתק אל מפעל הבירה הביתי שהחל בכלל מתחביב והפך למקצוע עם השנים. איך מתחילים תחביב שכשזה ? איך בכלל הכל נעשה ? איך מכניסים טעמים לבירה ? בסוף הערב כבר נדע הכל … איך עושים, למה עושים ומה הטעם של בירה עם צ'ילי ? בירה עם דבש ועוד הרכבים של טעמים מופלאים שיהפכו את הערב הזה להכי שמח שיש ! 

ערב גיבוש מחלקתי - מדורה

ערב שכולו גיבוש מקצה לקצה …. מספיק שנאמר שהאווירה בערב הזה כבר עושה את ההבדל …. דמיינו את עצמכם יושבים מסביב למדורה, הפויקה מתבשל עם הבשר וירקות השורש ואיך אפשר בלי … הגיטרה. אז מתי הייתם בקומזיץ אמיתי ? לא מנגל, ממש קומזיץ אמיתי ? … הקפה והתה רותחים על המדורה, אתם שרים עם הגיטרה, אוירה של חופש והרבה אנרגיות טובות באוויר ובסוף ארוחת הפוייקה !!!  הפינאלה 🙂

לרעיונות נוספים לערב גיבוש לחצו כאן