יוגה צחוק לילדים

יוגה צחוק חווייתית לילדים – מתאים לבתי ספר ואירועים פרטיים

יוגה צחוק לילדים

במקום שצחוק והילדים נפגשים…

כל הילדים קופצים רוקדים, כל הילדים צוחקים מאושרים…. רוצים ילדים שמחים? תנו להם לרקוד, להשתולל ובעיקר לצחוק, אבל גם לצחוק צריך ללמוד. סדנת יוגה צחוק לילדים תלמד אותם לקחת הכל בקלות ואת הדרך הנכונה לצחוק.

הסדנה משלבת תרגילים מעולם היוגה, הילדים לומדים ומתרגלים כיצד לנשום נכון בחיים ובעיקר בצחוק, כיצד להתחיל לצחוק ולשנות דפוסי חשיבה שמשפיעים על כל תחומי החיים והאושר הפנימי. ילדים שצוחקים יותר, הם ילדים רגועים, שלווים ומאושרים, אלה גם זוכים להצלחה והגשמה בכל שאר התחומים.

סדנת יוגה צחוק לילדים היא כמו כדור של שלג, ככל שהצחוק מתגלגל, כך הוא סוחף עמו את כולם. כל הילדים צוחקים ושוכחים מכל מה שעובר עליהם בבית, בבית הספר ובחברה, הם שוברים את הגבולות הרגשיים שלהם, את המעצורים והפחדים. הצחוק מעניק להם הגנה מפני כל מה שלא מצחיק.

הילדים מקבלים טכניקות להצחקה נכונה ולחשיבה נכונה, תרגילי הנשימה גם מכניסים חמצן לכל הגוף ותחושת האושר מציפה את הילדים שלא מבינים מה קרה אבל הם מרגישים נפלא. זאת הזדמנות להראות להם שהצחוק יפה לבריאות וכבר מגיל צעיר ללמד אותם איך להפיג מתחים, חששות וחרדות והכל באמצעות יוגה צחוק.

סדנאות יוגה צחוק לילדים יכולות להיות אטרקציה נפלאה לימי הולדת, ימי גיבוש או לחגיגות משפחתיות כאשר ישנם הרבה ילדים, אפשר לארגן קבוצת ילדים כפעילות בחופש או בגיבוש כיתה וזאת הזדמנות להעניק להם זמן איכות ערכי ומתנה לחיים.

ומה היעד שלנו ? להפיק לכם סדנת יוגה צחוק שתשאיר לכם חוויה של WOW !  

צור קשר

    ביו לקוחותינו:

    לקוחות OUTMIND
    חייגו 072-395-0747 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: