יוגה צחוק למבוגרים

יוגה צחוק חווייתית לקהל מבוגר

יוגה צחוק למבוגרים

צחוק והעולם יצחק איתך 🙂

אם שכחתם כמה זה טוב לצחוק, אם החיים הובילו אתכם למקומות שההומור הטהור נעלם והציניות השתלטה על כל חלקה טובה, אם אתם מרגישים שאיבדתם את חוש ההומור, יוגה צחוק למבוגרים היא התשובה עבורכם.

סדנת יוגה צחוק למבוגרים, היא הדרך הטובה להחזיר לכם את הברק הילדי, גיבוש והצחוק לחיים. יוגה צחוק היא שיטה המשלבת תרגילי יוגה מסורתיים עם פעילות מעודדת צחוק. עבודה על גוף ונפש, עם תרגילי גמישות פיזיים ומחשבתיים. ההנחה הבסיסית היא שכולם יכולים לצחוק בכל גיל. ואם כילדים קל לצחוק ולאט לאט "שריר" הצחוק הטבעי נחלש, יוגה צחוק למבוגרים מחזירה את האינסטינקט ולהתגלגל מצחוק בלי בושה או מחסום.

שתי השיטות, היוגה ותרפיית הצחוק עובדות על טכניקה ועל רפלקס, הכל טבעי, התנוחות, הנשימה והצחוק, לא צריך להתאמץ כדי שהכל יתקיים, המטרה היא להכניס אושר לחיים, להפיג מתחים ולהכניס חיוניות לגוף ולנפש.

סדנת יוגה צחוק לקהל מבוגר מעודדת את המשתתפים להיפתח ולהתפרק ממתחים, תחושות מצוקה וסטרס, תרגול צחוק בקבוצה מחזיר את הביטחון האישי, מפתח ומחדד תקשורת בין אישית, מגבש ומשכלל מיומנויות של קרבה, אחווה וחיבור למכנה משותף בסיסי, צחוק!

אם אתם מעוניינים לשלב סדנת יוגה צחוק לקהל מבוגר וחוששים מהתגובות, אתם מוזמנים לדבר איתנו ולקבל המלצות. תוכלו לדבר עם אנשים שעברו כבר מזמן את גיל הילדות וחזרו לצחוק, להשתובב ולעלוז, בלי עכבות ובלי תחושת בושה, הם קיבלו זריקת תשוקה ואושר לחיים.

ומה היעד שלנו ? להפיק לכם סדנת יוגה צחוק שתשאיר לכם חוויה של WOW !  

צור קשר

    ביו לקוחותינו:

    לקוחות OUTMIND
    חייגו 072-395-0747 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: