סדנת צחוק למורים ומורות

כשחינוך וצחוק נפגשים..

סדנת צחוק למורים למורות

סדנת צחוק למורים ומורות

סדנת צחוק למוסדות חינוך היא דרך מעולה לגרום למורים להתגלגל מצחוק ולצאת מהשגרה. המורים והמורות שעובדים במערכת סגורה, בשגרה מאוד סדורה חייבים מידי פעם לשבור את הרוטינה ולצאת מהקופסה. אין כמו סדנת צחוק כדי להכניס להם פלפל ותבלינים אחרים חיי ההוראה.

בסדנת צחוק למוסדות חינוך ניתן לשלב הפעלות חברתיות שיתנו בסיס גם להעברת הידע לתלמידים, תרגילי תנועה, ריקוד וצחוק שלא ישאירו גם את המורים הקשוחים ביותר אדישים, כולם, בלי יוצא מן הכלל מצחוק מתגלגלים.

את סדנאות הצחוק שלנו ניתן להתאים לכל סוגי המורים ומוסדות חינוך, סדנת צחוק מיוחדת לגננות למורים ומורות של יסודי, חטיבה ותיכון, גם למערכת החינוך התורנית ניתן להתאים סדנת צחוק ייחודית. מכיוון שצחוק חוצה תרבויות ואמונה כי צחוק יפה ובריא לבריאות ולנשמה.

מוסדות חינוך המעוניינים להכניס הומור לשורותיהם מוזמנים לפנות אלינו להתאמת סדנת צחוק מצחיקה וחינוכית. כזאת סדנה שתחזיר את כל המורים והמורות להיות ילדים, לצחוק בלי גבולות ובלי מחסומים.

הפעילות משלבת תרגילי נשימה, חשיבה יצירתית ועיבוד סיטואציות משגרת יום ההוראה, איך להתמודד עם תלמידים, עם קולגות ועם ההנהלה ולהעביר יום גיבוש מלא הומור וגדוש שמחה. הכל תוך קבלת כלים וטיפים מעשיים ליצירת שמחת חיים והעלאת המורל האישי בחדר המורים.

למידע נוסף אודות סדנאות צחוק למורים, מורות ומוסדות חינוך אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעה מותאמת באופן מדויק לתמהיל, לאופי ולצורך הארגוני.

ומה היעד שלנו ?להפיק לכם סדנת צחוק שתשאיר לכם חוויה של WOW !  

צור קשר