סדנת צחוק לימי גיבוש | סדנת צחוק לעובדים

סדנת צחוק לימי גיבוש | סדנת צחוק לעובדים

סדנת צחוק לימי גיבוש לעובדים

סדנת צחוק לעובדים וימי גיבוש

צחוק מגובש 

אחת הדרכים הבטוחות ליום גיבוש לעובדים מוצלח היא לגרום להם לצחוק. להומור יש מן קטע שכזה, הוא מוסיף צבע לחיים, גם לרגעים האפרוריים ביותר, הוא מכניס חיות בכל מצב גם העגמומי ביותר ויש להומור גם יכולת לאחד אנשים מרקעים שונים, תפקידים שונים והיררכיות מנוגדות. אז מן הסתם ניתן להשתמש בצחוק גם כסדנאות גיבוש וימי כיף לעובדים וארגונים מכל תחום ומכל אזור.

סדנת צחוק לארגון, לחברה, למחלקה או לצוות יכולה להוות פעילות שוברת שגרה שכוללת הנאה והעצמה. בסדנה לומדים כיצד לקחת את החיים בצחוק ולעבד סיטואציות מחיי העבודה לאפיזודות הומור משחררות ומפתיעות. כולם משתתפים בפעילות, גם הביישנים, הציניים, הספקנים והמנהלים. בשלב מסוים המסכות נופלות והצחוק מאחד את כולם. הבדיחות הפנימיות וההומור הקבוצתי הולך איתם גם בחזרה לעבודה והשגרה הופכת להרבה יותר טובה ונעימה.

סדנאות הצחוק הארגוניות שלנו משלבות תרגילי נשימה בישיבה ובתנועה, משחקי חשיבה מדליקים, משחקי חברה מצחיקים ומגבשים והרבה מאוד צחוק משוחרר והנאה. זאת בדיוק הפעילות הכי טובה ונכונה לשבור את הרוטינה המשרדית, לזוז מהשולחן ומשיחות המסדרון ופשוט לצחוק.

כדי לייצר יום גיבוש מושלם לאנשי הארגון שאינם נמצאים באינטראקציה יומית או כאלה שהתקשורת בניהם קצרה ועניינית כדאי להוסיף הומור וצחוק מתגלגל, סדנה שאחריה אף אחד לא נותר אדיש וכולם מסתובבים בארגון במשך שבועות עם חיוך של סיפוק על השפתיים.

נפיק לכם סדנת צחוק שתשאיר לכם חוויה של WOW !  

ביו לקוחותינו:

לקוחות OUTMIND
חייגו 072-395-0747 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: