סדנת צחוק בצפון

סדנת צחוק בצפון לארגונים, חברות ואירועים פרטיים

סדנת צחוק בצפון

צחוק צפון בוני

לכולם מגיע לצחוק וכבר אמרו חכמים "הצחוק יפה לבריאות. רופאים מצווים לצחוק" (~שלום עליכם) ואם זה בהוראת הרופא אז עופו איתנו בצחוק אדיר ובואו להתרשם מסדנאות הצחוק הייחודיות שלנו.

מחפשים סדנת צחוק בצפון, אתם מוזמנים לפנות אלינו ולקבל הצעה לסדנת צחוק מצחיקה במיוחד. פעילות שאין כמותה מצחיקה, מעוררת עניין והשראה. סדנה בה כולם כולל כולם פעילים כל הילדים, המבוגרים וגם הקשישים, אין אף אחד שלא מתגלגל בצחוק שממשיך לדבק גם אחרי שכולם הולכים.

סדנת צחוק בצפון הארץ היא הזדמנות לשלב יום גיבוש, אטרקציות והומור, לקחת פסק זמן מהחיים, מהשגרה ומהמסגרות האפרוריות ולהגיע לאזור שהאנרגיות בו גבוהות ומזמינות צחוק מרפא, מטהר ומשחרר. הסדנה משלבת הומור בריא, טכניקות של הצחקה ושחרור הומוריסטי של הגוף והנשמה.

סדנת הצחוק יכולה להתקיים בכל מקום בצפון, בחיק הטבע הפורח או במרחב סגור ואינטימי, כחלק מיום יבוש וכיף ארגוני רחב, הכולל סדר יום מלא וארוחה או כפעילות ממוקדת מגבשת ומעצימה. התכנים כולם מתאימים לכלל המשתתפים, הסדנה נבנית בהתאם לדרישות ולתמהיל האורחים. כל התכנים, ההפעלות והתרגילים הולמים ומכבדים את המארגנים.

לתיאום סדנת צחוק בצפון, ניתן לפנות אלינו, אנו נדאג להרכיב לכל דורש תמהיל של תרגילים מותאם באופן מדויק לתמהיל המשתתפים ולצורך לשמה מוזמנת הסדנה, אם זה לגיבוש, עיבוד סיטואציות, חגיגת אירועים משפחתיים או סתם להנאה. כי כל הזדמנות היא סיבה טובה לצחוק ולהכניס הומור לחיים.

נפיק לכם סדנת צחוק שתשאיר לכם חוויה של WOW !  

ביו לקוחותינו:

לקוחות OUTMIND
חייגו 072-395-0747 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: