סדנת צחוק בטבע

סדנת צחוק בטבע לארגונים, חברות ואירועים פרטיים

סדנת צחוק בטבע

סדנת צחוק בטבע

אם אתם מחפשים אטרקציה ייחודית לצוות, לימי גיבוש לעובדים, לחברים או למשפחה סדנת צחוק בטבע היא התשובה. השילוב של צחוק מטהר ומשחרר עם הטבע הפתוח והרענן, מספקים חוויה על חושית מעצימה ומדליקה.

היציאה לטבע מזמנת לנו חוויה מופלאה כבר מעצם הניתוק מלחצי השגרה, תנאי העבודה, מטלות הבית ודרישות היום יום, מחד אין זאת הסביבה הטבעית שלנו אולם מאידך זה בטבע שלנו, הצורך במרחבים, שחרור ואויר צלול. כאשר מכניסים אל תוך החוויה הרגשת הזאת גם פעילות של צחוק ניתן לייצר דינמיקה שאין לה אח ורע. סדנת צחוק בטבע לוקחת את החופש והשחרור שהצחוק מעניק למשתתפים ועפה איתו עוד יותר גבוה, מעניקה תחושת ריחוף והנאה, שלווה והעצמה.

יום גיבוש לעובדים בטבע יש להן קטע ייחודי, הן מוציאות אותנו מהמרחב המוכר ואינן תלויות באירוח מסודר ומחייב, ניתן לזרום עם המיקום ואופן ההתנהלות, ניתן להתארגן על פיסת דשא, בחוף הים, בתוך יער וכד', סדנת הצחוק יכולה להתנהל בכל מיקום ועם כל קהל ולהוציא מכל אחד ואחת צחוק מתגלגל ומשחרר.

סדנאות צחוק בטבע משלבות גם את הטבע בהפעלה, המשתתפים נמצאים בתנועה, תוך תרגילי ריקוד ומשחקי הומור שמעלים חיוך על השפתיים וצחוק עד לב שמיים. הפעילות באוויר הצח והקרבה לטבע לעיתים מגלה את טבעם האמיתי של אנשים, ה"אני היילדי" יוצא מכל אחד מהם וגם הסגורים ביותר לא נשארים אדישים ונדבקים בצחוק ובתחושת הHIGH –  המתלווה לו.

נפיק לכם סדנת צחוק שתשאיר לכם חוויה של WOW !  

ביו לקוחותינו:

לקוחות OUTMIND
חייגו 072-395-0747 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: