סדנת צחוק לילדים

סדנאות צחוק חווייתיות לילדים

סדנת צחוק לילדים

להתגלגל מצחוק 🙂

סדנאות הומור המתאימות לקהל ילדים, מעבירות את התכנים המיועדים לילדים ומעניקות לצחוק מקום של כבוד וערכים. בסדנאות הצחוק שלנו אנחנו נותנים לילדים להיות ילדים, לשחק, להשתולל ולצחוק על כל דבר.

סדנאות צחוק לילדים מיועדות לילדים ונוער ומשלבות משחקים מצחיקים, גיבוש, חידות ובדיחות קורעות מצחוק, אשר מעודדות את הילדים לחשוב מחוץ לקופסה, להיות יצירתיים ולשבור את הכלים פשוט כי זה מצחיק!

הסדנאות שלנו משלבות משחקי חברה מגבשים ומקרבים, תרגילי נשימה ומודעות לגוף וכן טיפים למודעות עצמית, הומור עצמי מעצים וכלים להתמודדות עם סיטואציות קשות ומלחיצות באמצעות הומור. הילדים מבינים שהצחוק יפה לבריאות ויכול להוות אמצעי מעולה לפתור קשיים בבית הספר, עם ההורים או עם חברים.

ילד או ילדה העוברים את סדנאות הצחוק שלנו מביטים על העולם במשקפיים ורודים מאחר והכלים שהם מקבלים מעניקים להם זווית ראיה הומוריסטית וטכניקות לייצור צחוק אמיתי ומתגלגל. הצחוק שהם מייצרים מדביק את כל הסובבים והאווירה הופכת לקלילה יותר, כזאת שמעודדת הקשבה והכלה.

סדנת צחוק לילדים היא כלי מעולה ליצירת גיבוש כיתתי, קבלת השונה והקניית ערכים של כבוד וסובלנות. הצחוק הוא מכנה משותף שעוזר לשבור את הקרח, לרכך התנגדויות ולהעביר ערכים של שותפות וקבלה והכל תוך משחקים והרבה הנאה. הסדנה שלנו מתאימה גם לחגיגת יום הולדת קבוצתית או פרטנית, כאשר החוגג/ת או החוגגים נמצאים במרכז, הם לב האירוע וסביבת כולם צוחקים ויוצאים עם אנרגיות בשמיים.

נפיק לכם סדנת צחוק שתשאיר לילדים חוויה של WOW !  

חייגו 072-395-0747 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: