סדנת צחוק למבוגרים

העולם מצחיק אז צוחקים…

סדנת צחוק למבוגרים

סדנת צחוק – חוג בית

מי לא זוכר את המשפט "העולם מצחיק אז צוחקים"?! סדנת צחוק למבוגרים היא הדרך הנפלאה לרגש, לגבש ולייצר פעילות איכותית המשלבת ערך והנאה. סדנאות צחוק למבוגרים מעודדות את בלוטות הצחוק, מגבשות, מעוררות השראה ומעודדות את כולם לקחת חלק, כי אף אחד לא יכול להישאר אדיש לצחוק מתגלגל.

אם אתם מחפשים חוג בית, יום גיבוש, ערב חברה, פעילות העשרה או הפעלה לחגיגה, זה המקום לשלב הומור פורץ גבולות, כזה ששובר את הקרח ומזמין את כולם לשתף פעולה.

מכיוון שלצחוק אין גיל, לנו יש את הדרך להצחיק את כולם בצורה המותאמת באופן אישי לכל אירוע ומטרה. ההפעלה מאפשרת לכל המשתתפים להשתחרר מחסמים, מבעיות ומהשגרה ופשוט לצחוק על הכל, צחוק שמחבר ל"אני הילדי" שמחזיר את השמחה לחיים והצבע ללחיים.

הפעילות משלבת תרגילי נשימה, חשיבה יצירתית ועיבוד סיטואציות משגרת היום יום להומור תוך קבלת כלים וטיפים מעשיים ליצירת שמחת חיים והעלאת המורל האישי. המשתתפים מתרגלים אלמנטים של צחוק והצחקה בשילוב משחקי חברה ומעגלי צחוק, עד שהסיבה לצחוק כבר אינה חשובה והם פשוט צוחקים כי הצחוק משחרר ומעלה את השמחה ואת תחושת החיוניות האישית.

סדנאות הצחוק שלנו תופסות חזק לצעירים וגם לקהל בני גיל הזהב, שאוהבים לרקוד, ליהנות ולצחוק. המשחקים המצחיקים מותאמים לעולם התוכן שלהם, מעודדים אותם לשתף פעולה, להמריץ את היכולות הקוגניטיביות שלהם ולהחזיר את הניצוץ לעיניים.

ומה היעד שלנו ?להפיק לכם סדנת צחוק שתשאיר לכם חוויה של WOW !  

צור קשר