סדנת צחוק במרכז

סדנת צחוק במרכז לארגונים, חברות ואירועים פרטיים

סדנת צחוק במרכז

סדנת צחוק – לא בשמאל, לא בימין, רק במרכז 🙂

סדנת צחוק מתאימה לכולם, כל מי שאוהב לצחוק וגם מי שחושב שהוא לא בעניין, אין כזה דבר, כולם צוחקים בסופו של דבר. לסדנת צחוק יש מן אפקט מתגלגל, זה מתחיל מקטן ואז מתעצם, כך שבשלב מסוים כבר לא זוכרים מה מצחיק או מי התחיל ופשוט מתגלגלים. צחוק משחרר, מטהר ושובר מחסומים, צחוק שלוקח את כולם למקומות ממש טובים.

אם אתם מחפשים סדנת צחוק במרכז, תנו לנו להציע לכם את סדנת הצחוק המתאימה ביותר לצרכים שלכם, פעילות מותאמת באופן מדויק לקהל, לתמהיל המשתתפים, לצורך הארגוני, ימי גיבוש לעובדים, או לאירוע המשפחתי. אטרקציה ייחודית המשלבת משחקי חברה הומוריסטיים, הפעלות תנועה, מוזיקה וריקוד קצת משוגע.

מעבר לצחוק הגדול שגורמות סדנאות הבית שלנו הן גם מעוררות השראה ומעודדות פתיחות, גיבוש ואושר, המשתתפים יוצאים בתחושת HIGH עם יכולת לצחוק על הכל גם כשלא ממש מצחיק ועם כלים להביט על העולם מזווית הומוריסטית. עוד הם מקבלים כלים ותרגילים לנשימה נכונה שמסייעת להם להרגיש הכי טוב בעולם.

בכל סדנה יש אפשרות להתאים את התכנים והערכים למשתתפים, זה הולם את כל הגילאים ומותאם לכל הקהלים, מקטן ועד גדול כולם יכולים פשוט לצחוק בקול. סדנת צחוק במרכז יכולה להתקיים בכל מיקום, בתוך מבנה או בחיק הטבע, בחלל גדול או חדר אינטימי ונעים, כי כל מה שצריך זה להגיע עם מצב רוח מתאים.

נפיק לכם סדנת צחוק שתשאיר לכם חוויה של WOW !  

ביו לקוחותינו:

לקוחות OUTMIND
חייגו 072-395-0747 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: