יום גיבוש לעובדים בקיסריה

 מחפשים יום גיבוש חוויתי וייחודי בקיסריה ? 

 לאומי קארד, בנק הפועלים, משרד התחבורה, נייס ועוד ארגונים גדולים / קטנים החליטו לבחור בנו כמארגן יום הגיבוש שלהם בגלל הניסיון ויכולת שלנו לתפור להם חבילות ייחודיות שמתאימים לצרכים שלהם כולל מיקום גאוגרפי.

ראו למטה מספר קונספטים ליום גיבוש בקיסריה. ניתן להתאים את תוכן בהתאם לדרישות הלקוח.

יום גיבוש לעובדים בקיסריה

יום גיבוש בקיסריה מקצה לקצה

את הבוקר נפתח בארוחת בוקר טובה במסעדה יפיפייה היושבת בנמל קיסריה באווירה מושלמת עם מנות עשירות בטעמים, היישר מהמטבח הים תיכוני.

לאחר הארוחה נמשיך בפעילות חוויתית ומגבשת "הכספת", המשתתפים יקבלו תדרוך ראשוני וייצאו אל יום גדוש במשימות קבוצתיות, כתבי חידה, פיצוח צפנים שיובילו את הצוותים צעד אחרי צעד אל בין האתרים הקסומים במתחם העיר העתיקה.

הפעילות דורשת מהצוותים שיתוף פעולה, אסטרטגיה וחשיבה יצירתית עד לפיצוח מפת האוצר, איתור מיקום האוצר, שם בתיבת האוצר תחכה לצוותים הפתעה ייחודית.

לאחר סיום פעילות הכספת ולאחר שהפעלנו את כל החושים הגיע הזמן לשעה של צחוק והווי וכולנו נתכנס לסדנת עם אימפרוביזציה היתולית שבה אתם הופכים להיות התסריטאים/הבמאים והשחקנים של ההצגה הכי טובה ביער, ההצגה שלכם, עליכם / הארגון שלכם. 

את היום נסיים בארוחה בשרית עשירה במסעדה הנמצאת במתחם העיר העתיקה של קיסריה - חוויה גסטרונומית מושלמת !

יום גיבוש חוויתי בקיסריה

מתחילים את היום בסיור מודרך בעיר העתיקה בקיסריה.

מכאן ממשיכים אל החוויה הגסטרונומית שלכם, כן, אתם מכינים את הארוחה בבישול קבוצתי במתחם חוף פרטי בנמל קיסריה ... אך על מנת לקבל את המצרכים על הצוותים להתחרות במשימות קבוצתיות בסגנון המירוץ למיליון וכאן מתמודדים הצוותים עם חשיבה יצירתית, אסטרטגיה והכל על מנת להצליח לבשל ראשונים את הארוחה.

המשימות מגוונות ודורשות הן פעילות אקטיבית צוותית והן חשיבה מחוץ ... וגם בתוך הקופסה.

משימת "הובלת מים", סריקת ברקודים, מריונטות עץ, שיבוץ המספרים, כתבי חידה, משימת החבלים, משימת המוקשים (חלק מהצוות אזוקים) ועוד הפתעות שיתגלו בהמשך לאחר כל פתרון של משימה.

מסיימים את היום עם ספא בקיסריה שנמצא בלב אחוזה מדהימה. ספא יוקרתי ומפנק לסיום מושלם. 

צור קשר