סיורים בירושלים

OUTMIND – סיורים בירושלים לימי כיף וגיבוש לעובדים

סיורים בירושלים - יום כיף
מסלול 1 - פסיפס של חוויות בירושלים

את החלק הראשון של הסיור נפתח בשוק הגדול והתוסס ביותר שלובש צורה חדשה לאחרונה, השוק הרשמי של מדינת ישראל – שוק מחנה יהודה שמשלב בתוכו מאכלים מכל העולם. סיור חווייתי, מגבש וקסום. נהנה ממפגש מרתק עם האנשים, נטעם ממבחר המאכלים והמשקאות שיש לשוק להציע ונתענג על האווירה הירושלמית הייחודית.

לאחר כל הטעימות ואווירת השוק התוססת, נמשיך לחלקו השני של הסיור אל גגות וסמטאות העיר העתיקה. נעבור בסמטאות קסומות הנסתרות מהעין שאפילו הירושלמים לא מכירים, נבקר באתרים מיוחדים, נעצור לתצפית פנורמית מרהיבה על העיר העתיקה מאחד מגגות העיר. נגלה שווקים מיוחדים מהעתיקים בעולם ונפגוש סוחרים ובעלי מלאכה עם סיפורים מרתקים וייחודיים.  

דוגמאות לסוחרים ובעלי מלאכה: סוחר בדים שמשרת את שלושת הדתות- מרתק!! , מפעל מטאטאים שמנוהל על ידי עיוורים, חנות צילום משפחתית ארמנית, חנות תבלינים ועוד

דוגמאות לטעימות: מאפה גרוזיני, כנאפה, מלאווח פינוקים, מתאבנים כורדים, מיץ טבעי, סנדביץ' רחוב ארגנטינאי.

מסלול 2 - ירושלים של מעלה וירושלים של מטה

נתחיל מגבוה ונרד אל מתחת לאדמה…

את היום שלנו נפתח בתצפית מיוחדת על ירושלים של מעלה מטיילת ארמון הנציב, שם נראה את ירושלים פרוסה לפנינו. לאחר התצפית נמשיך לביקור במספר אתרים. טיילת חומות העיר העתיקה (ממנה ניתן לתצפת אל השכונות הירושלמיות ואתרים מרכזיים בבירה)  נעבור במגוון מקומות מרתקים במתחם הרובע היהודי ולסיום החלק הראשון של הסיור נעצור לביקור מודרך בכותל המערבי (יינתן גם זמן חופשי של 30 דקות). בחלקו השני של הסיור  נרד להכיר את ירושלים של מטה. נבקר במנהרות הכותל התת קרקעיות הנמצאות מתחת לרובע המוסלמי.

ביו לקוחותינו:

לקוחות OUTMIND

לדף הבית לחצו כאן 

לרשימת קונספטים נוספים לימי גיבוש בצפון/דרום/מרכז לחצו כאן

חייגו 072-395-0747 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: